V košíku máte zboží za:
0.00 Kč (vč. DPH)
HOSTÝNSKÁ OSMA
HOSTÝNSKÁ OSMA HOSTÝNSKÁ OSMA HOSTÝNSKÁ OSMA HOSTÝNSKÁ OSMA 06.07.2014

Northman se stal již tradičně jedním ze sponzorů hostýnské osmy.

Motto závodu “Pojď do toho a překonej Hostýnské vrchy?“

Závod Hostýnská osma vznikl z myšlenky přiblížit krásu Hostýnských vrchů všem vyznavačům horských běhů a také všem turistům a milovníků hor a vrcholků. Název závodu Hostýnská osma je díky tomu, že trať připomíná osmičku, která má svůj střed na Tesáku.

Jedná se o závod jednotlivců v kategoriích muži, ženy a dvoučlenných týmů v kategoriích muži, ženy, mix a pak rozlišení dle věkových kategoriích - viz. propozicepravidla závodu.

4. Ročník INOV-8 Hostýnské osmy se uskuteční dne 8.8.2015 se zázemím v Rajnochovicích v místní tělocvičně ZŠ a jejím okolí.

Celý závod je přechodem Hostýnských vrchů se startem a cílem v Rajnochovicích u obecního úřadu o celkové délce 66km a převýšením okolo 3.000 metrů.

Závod je veden po turistických trasách a ve třech případech po individuálně značených trasách a to vše s důrazem na minimálním pohyb po asfaltových cestách. Do cesty se Vám připletou tyto hostýnské vrcholy: Čečetkov (687 m.n.m), Tesák (720 m.n.m.), Čerňava (844 m.n.m.) - 2x ;-), Sv.Hostýn (730 m.n.m), Obřany (704 m.n.m.), Pod Pod Lysinou (550 m.n.m), Hrubá Malíková (564 m.n.m), Lukavské polesí (575 m.n.m), U Tří kamenů (748 m.n.m), Troják (583 m.n.m), Kelčský Javorník (865 m.n.m.).

Závod se budeme snažit opět připravit co nejlépe, aby jste se aby jste něm cítili co nejlépe a donesli jste si z prožitého víkendu spousty zážitků ;-)

Něco málo z vylepšení: Veškeré věci co byly v roce 2014 budou i v tomto roce, přičemž by jsme chtěli rozšířit počet měřených míst na 5 (ještě v jednání), rozšíření občerstvovacích stanic na 5, skákací hrad pro děti, které se zúčatní Osmáckého rodinného pochodu atd. Vše se dozvíte v průběhu na webu závodu a na facebooku.

Také v rámci 3. ročníku bude probíhat od 17 hod doprovodný program (2 kapely a pak nějaké tanečky). Při tomto doprovodném programu budeme prodávat pívečko Zubr a různé pochutiny nejen z údírny ;-) a budou taktéž nabízeny produkty od partnerů závodu.

Takže “Pojď do toho a překonej Hostýnské vrchy” a užijte si s námi sobotní podvečer, večer a nedělní ranní vyhlášení.

Zpět

Přihlášení
Registrace

O nás

Northman Outdoor - kvalitní ponožky pro každého

Northman Outdoor, s.r.o., založena roku 1991. Od samého počátku si společnost pro své ponožky zajišťuje vlastní vývoj a konstrukci.

Specializujeme se na sportovní ponožky, k jejichž výrobě používáme nejmodernější materiály a design.

více informací

Kontakt

+420 554 713 929

Northman Outdoor s.r.o.
K. H. Máchy 5
792 01 Bruntál

IČO: 25821237
DIČ: CZ25821237